Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/natfiz/public_html/ss/news/inc/functions.inc.php on line 20

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/natfiz/public_html/ss/news/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/natfiz/public_html/ss/news/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/natfiz/public_html/ss/news/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/natfiz/public_html/ss/news/inc/shows.inc.php on line 54
ЕВРОСТИПЕНДИИ!!!
В срок от 06.06.2011 до 26.06.2011 г. студентите имат възможност да кандидатстват по електронен път чрез настоящата страница
15 6 11

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/natfiz/public_html/ss/news/show_news.php on line 41

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/natfiz/public_html/ss/news/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/natfiz/public_html/ss/news/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/natfiz/public_html/ss/news/inc/shows.inc.php on line 54
36 часа театрален и кино маратон
14 - 15 МАЙ 2011 НАТФИЗ

14 май събота

10:00/УКТ-24/ ЕЛХАТА
по туве янсон, драматизация и режисура доцент петър пашов, трети курс актьорство за куклен театър, ръководител професор жени пашова

11:00/СЦЕНА 47/ НАТЕМИЯ
танцов спектакъл, хореография и режисура антония докева, четврти курс театър на движението, ръководител доцент петя цветкова

12:00/A202/ ДАНЧО, МАРТИН И МАЙКА ИМ
по камен донев, независим проект, моноспектакъл на силвия божидарова, трети курс театър на движението, ръководител доцент александра хонг

13:00/СЦЕНА 47/ КРИМИНАЛЕ 2D
по иво сиромахов, постановка мартин каров, четвърти курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор доктор атанас атанасов

14:00/УКТ-24/ ПРИКАЗКА ЗА ЕЛФИ
от славчо маленов по лангескьолд хофман, постановка емилия маленова, четвърти курс актьорство за куклен театър, ръководител професор дора рускова

14:00/ГОЛЯМА СЦЕНА/ ТЕКСТОВЕ ПО НОТИ
евъргрийни,джаз парчета и песни от мюзикъли, преподавател по вокал петя диманова, студенти от класа на доцент ивайло христов

15:00/УКТ-А102/ ОТКРИТ ЧАС.ЕТЮДИ
за малки и големи, първи курс актьорство за куклен театър, ръководител професор румен рачев

16:00/А203/ ФРАГМЕНТИ ПО НЕТЕАТРАЛНИ ТЕКСТОВЕ
втори курс актьорство и втори курс режисура за драматичен театър, ръководител професор пламен марков

17:00/УКТ-24/ ЗА ПРИНЦЕСАТА, КОЯТО...
автор и постановка професор дора рускова, четвърти курс актьорство за куклен театър, ръководител професор дора рускова

17:15/ГОЛЯМА СЦЕНА/ ХЕДА ГАБЛЕР
от хенрик ибсен, постановка професор пламен марков, четвърти курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор доктор атанас атанасов

17:30/СЦЕНА 47/ ХАМЛЕТ
от уилям шекспир, постановка професор красимир спасов, четвърти курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор красимир спасов

19:00/КИНОЗАЛА/ КЪСОМЕТРАЖНО КИНО
див запад; largo&presto; били вехтошаря; тв реклама; новият; убий ме пак; i can see; страхил; отмъщението; largo&presto; тънка червена линия; малкият принц

20:30/А203/ КОГАТО ДУШАТА ПОХАПВА
трапезна история, биография, литература и любов, преподавател по слово професор иванка бенчева, четвърти курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор доктор атанас атанасов

20:45/ГОЛЯМА СЦЕНА/ ЕРОС И ПСИХЕЯ
танцов спектакъл по мотиви от древногръцки митове, постановка доцент петя цветкова, четврти курс театър на движението, ръководител доцент петя цветкова

21:00/УКТ-24/ ТАНГО
спектакъл на сенки, режисьор доцент петър пашов, трети курс актьорство за куклен театър, ръководител професор жени пашова

21:15/КИНОЗАЛА/ КЪСОМЕТРАЖНО КИНО
largo&presto; между метлата и децата; природа; i want vacation; пътят към морето; тв реклама; govinda; мария; largo&presto; един ден на земята; балона; тв реклама; с оциална реклама; див запад вторият

21:30/СЦЕНА 47/ КЛУБ НА ЛЪЖЦИТЕ
клуб на лъжците; харесване; юниън скуеър; stand up; земята на мъртвите; романтика; войната срещу тероризма; новият завет; любов на 20; хелтър скелтър; приласкаване. 11 кратки пиеси от нийл лабют, постановка професор снежина танковска, трети курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор снежина танковска

21:45/А405/ ШЕКСПИР.АНТИЧНИ ТРАГЕДИИ.ОТКЪСИ
първи курс актьорство за драматичен театър, ръководител доцент веселин ранков

23:00/ГОЛЯМА СЦЕНА/ ПАРАЛЕЛНИ СВЕТОВЕ
независим проект, идея и хореография петя попова, втори курс тетър на движението, ръководител доцент ясен вълчанов

15 май неделя

00:00/А203/ АЗ УБИХ
по михаил булгаков, режисьорски откъс на васил дуев

00:00/КИНОЗАЛА/ КЪСОМЕТРАЖНО КИНО
грях; топъл ноември; тв реклама; свобода; инат; безвремие; тв реклама; срещата; един ден на...; история с чат; тв реклама; прах; largo&presto; социална реклама

01:30/ГОЛЯМА СЦЕНА/ ДАМАТА С КАМЕЛИИТЕ
по александър дюма-син, постановка професор доктор атанас атанасов, четвърти курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор доктор атанас атанасов

03:30/СЦЕНА 47/ МЪРТВИ ДУШИ
 от михаил булгаков, по николай василиевич гогол, режисьор тея сугарева, студент трети курс режисура за драматичен театър, ръководител професор снежина танковска

03:45/А203/ПАРАДОКСА КАТО ЖИВОТ И ЖИВОТА КАТО ПАРАДОКС
 откъси от парадоксални текстове, преподавател по слово професор иванка бенчева, втори курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор пламен марков

04:15/КИНОЗАЛА/ КЪСОМЕТРАЖНО КИНО
 дълг; социална реклама ; подаръкът; контрол; the pillow; един ден на...; печената тиква; s!ng; the house; campari за двама; услугата

05:45/СЦЕНА 47/ ИЗМЯНА
 от харолд пинтър, режисьор димана пейчева, четвърти курс режисура за драматичен театър, ръководител професор красимир спасов

07:15/ГОЛЯМА СЦЕНА/ БОГ
по уди алън, независим проект

08:30/КИНОЗАЛА/ КЪСОМЕТРАЖНО КИНО
empty rooms; games of yesterday; project happiness; saint Vilnius; score; recipe for success; the wizard; strangers; the hidden field; three garages; man; леглото; the first station; wheel

09:30/СЦЕНА 47/ ДОБРИЯТ ДОКТОР
от нийл саймън, постановка професор стефан данаилов, трети курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор стефан данаилов

10:00/УКТ-24/ МИСТЕРИЯ С ЯЙЦА
автор и режисьор теодора попова, четвърти курс актьорство за куклен театър, ръководител професор дора рускова

11:00/ГОЛЯМА СЦЕНА/ ПЛАТОНОВ
от антон павлович чехов, постановка десислава боева, четвърти курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор красимир спасов

11:00/УКТ-фоайе/ ГРИМИРАНЕ НА ДЕЦА
студенти от сценография за куклен театър, ръководител професор майа петрова

12:00/А601/ ПАНТОМИМНИ И ТАНЦОВИ ЕТЮДИ
участват първи и трети курс театър на движението ръководители доцент александър илиев и доцент александра хонг

13:00/СЦЕНА 47/ ШЕКСПИР Е ЛУДОСТ
по уилям шекспир, автор и режисьор сава драгунчев, трети курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор стефан данаилов

13:00/УКТ-24/ НИЕ ВРАБЧЕТАТА
текстове по радичков, преподавател по сценична реч доктор поликсена костова, четвърти курс актьорство за куклен театър, ръководител професор дора рускова

15:00/УКТ-24/ КОМЕДИЯ ДЕЛ’АРТЕ
по оригинални текстове,режисура георги спасов, трети курс актьорство за куклен театър, ръководител професор жени пашова

15:15/СЦЕНА 47/ ЛЮБОВНИКЪТ
от харолд пинтър, режисьор мария атанасова, четвърти курс режисура за драматичен театър, ръководител професор красимир спасов

16:00 /ГОЛЯМА СЦЕНА/ УСМИВКАТА НА КАРМЕН
танцувално-пластически спектакъл, постановка и хореография доцент александра хонг, надежда здравкова и чан тхе чунг, първи и трети курс театър на движението ръководители доцент александър илиев и доцент александра хонг

17:00/УКТ-24/ МУЗИКАТА В МОИТЕ РЪЦЕ
сценарий и постановка професор дора рускова, четвърти курс актьорство за куклен театър, ръководител професор дора рускова

17:15/СЦЕНА 47/ ЛЕОНС И ЛЕНА
от георг бюхнер, постановка владимир петков, трети курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор маргарита младенова

18:00/А202/ МНОГО ШУМ ЗА НИЩО.ЗИМНА ПРИКАЗКА
действия от пиесите на шекспир, втори курс актьорство за драматичен театър, ръководител доцент ивайло христов

19:00/СЦЕНА 47/ ТИРАМИСУ
от йоанна овшанко, постановка росица обрешкова, трети курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор стефан данаилов

20:00/УКТ-24/ ПОКАЯНИЕ
автор и постановка велемир велев, четвърти курс актьорство за куклен театър, ръководител професор дора рускова

20:00/ГОЛЯМА СЦЕНА/ РОБЕРТО ЗУКО
от бернар-мари колтес, постановка николай ламбрев-михайловски, четвърти курс актьорство за драматичен театър, ръководител професор красимир спасов

ВХОД  СВОБОДЕН. ВХОД СВОБОДЕН. ВХОД СВОБОДЕН. ВХОД СВОБОДЕН.
04 5 11
The Bright Side
Forum Honoris Causa